PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5879}

Golfiarze

Caddyshack
6,5 7 267
ocen
6,5 10 1 7267
5,5 4
oceny krytyków
Golfiarze
powrót do forum filmu Golfiarze

z całego grona komików , niestety dzisiaj ten film jest denny

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

Phill... Pleciesz androny. Film ten był, jest i będzie klasyką amerykańskiej komedii i wcale nie stracił wiele z uroku przez 30 lat. I jeśliby spróbować iść za twoim tokiem rozumowania to Metropolis Langa czy choćby Psychoza są filmami można uznać za dno dna, no bo w ońcu to stare jak świat pozycje, bez nowoczesnych efektów itd. A przecież to nieprawda. Żaden film nie traci na walorach z biegem lat, to tylko ludziom się gust wypacza. PZDR

ocenił(a) film na 7
herbatkaherbatnik

dobrze powiedziane
ja rowniez uwazam, ze nie stracil wiele przez te 30 lat, bo nawet jesli niektore gagi sa juz oklepane, to i tak wielu wspolczesnym produkcjom trudno dosiegnac ich klasy - scena scenie nierówna ;p

ocenił(a) film na 10
rafkulak

Stracił bo oglądałeś pewnie 27 raz ;) Nawet to arcydzieło traci, ale raz na rok trzeba zobaczyć. Wtedy człowiek ma porównanie jakie szmiredie się teraz kręci.

ocenił(a) film na 7
wujucinek

dotychczas widzialem ten film tylko raz - mysle, ze maksymalnie 1-2 dni przed napisaniem mojego powyzszego komentarza

podtrzymuje swoja opinie - nie stracil nic
malo tego - w otoczeniu wspolczesnych komedii wartosc golfiarzy rosnie wielokrotnie i pozostaje na poziomie zdaje sie, ze nieosiagalnym dla wspolczesniakow

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

Oglądałem go po raz pierwszy z końcem 2012 r. i świetnie się bawiłem. Kapitalna komedia nawet jak na "dzisiejsze czasy" Oczywiście to wszystko za sprawą dialogów i trójki aktorów Rodney Dangerfield / Bill Murray / Chevy Chase

ocenił(a) film na 6
phil_anselmo

To klasyczna komedia i faktycznie ludziom wychowanym na komediach XXI-wiecznych ciężko będzie się zaśmiać. Ma kilka bardzo fajnych momentów i naprawdę mocną obsadę (genialny Murray :) Chyba jedna z lepszych komediowych ról drugoplanowych). Największą wadą jest chyba fakt, że ten film jest właściwie o niczym :) Nie ma żadnej konkretnej fabuły czy historii.

ocenił(a) film na 7
ohjehr

Czy to w tym filmie paru facetów siedziało w krzakach i zakładało się czy jakiś przygłup zje baby z nosy??
To tutaj czyściciel basenów znalazł w basenie batona i go zjadł??

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
tomekrzadki2

dzięki

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

najlepsza scena z billem jak odpalil "odkurzacz" w swoim domu

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

chyba najgorszy! Ten film to koronny dowód (który już, nie wiem), że tak jak Chevy Chase umie improwizować, Bill Murray - zupełnie nie. I szarżuje, jak zwykle szarżuje, wysila się i bredzi. Chevy jest przy nim zdumiewająco... subtelny i wypada znacznie korzystniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones