PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7658}

Wspomnienia niewidzialnego człowieka

Memoirs of an Invisible Man
6,2 5 277
ocen
6,2 10 1 5277
Wspomnienia niewidzialnego człowieka
powrót do forum filmu Wspomnienia niewidzialnego człowieka

Nie rozumiem jednego.

użytkownik usunięty

Jak to zrobili, że ja go mogłem oglądać, a aktorzy na planie chodzili wokół niego i go nie widzieli?
Na czym polegał ten trik? Wiem, że kiedyś istniała farba niewidka. Używali jej w wojsku, bo miała
szary kolor i zlewała sie trochę z otoczeniem. To jednak tylko nazwa. Chodzi mi o to, w jaki sposób
ekipa filmowa uczyniła go niewidzialnym? W końcu stawiali go przed kamerą, gość stał, ale nie
było go widać.

znasz czapke niewidke?
by odpowiedziec sobie na to pytanie obejrzyj MontyPyttona Viking Eryk aka Krwawy Eryk
wiaze sie to z chrzescijanstwem he he
jestes wierzacy?
ERYK WIKING polecam

użytkownik usunięty
panhenson

Co to, że jest Eryk Wiking?

ocenił(a) film na 7

Placku, za duzo by tlumaczyc :)

użytkownik usunięty
TheAmazingPudding

Czyli jednak ty ogarniasz ten problem?

ocenił(a) film na 7

Jestem swierzo po filmówce , gram sporo w Minecrafta i Tibię i znam się na efektach specjalnych.

użytkownik usunięty
TheAmazingPudding

To jak go uniewidocznili dla ekipy, skoro my go widzimy na ekranie?

użytkownik usunięty
TheAmazingPudding

I jak tam "świerzy" absolwent filmówki?

użytkownik usunięty

Co konkretnie masz na myśli mówiąc, że ekipa go nie widziała? :) Chodzi ci o zachowanie aktorów? Zapewniam Cię, że widzieli go doskonale, a tylko udawali, że go nie widzą. No ale nie wierzę, że możesz o to pytać, więc sam się zastanawiam. Chevy Chase był cały czas doskonale widoczny dla wszystkich na planie, to chyba oczywiste.

użytkownik usunięty

Skoro był widoczny cały czas na planie, to dlaczego w większości scen nie było go widać? Więc niby co reszta miała udawać? Nie mam na myśli zachowania aktorów. Sam na ich miejscu byłbym zaskoczony, gdyby ktoś poruszał jakimś przedmiotem, a nie byłoby go zupełnie widać. To tak, jakbyś miał w ręku taki długi, niewidoczny kijek i nim uderzał kogoś z daleka. Ten ktoś by się odwracał i myślał, że to ktoś, kto stoi blisko niego.

użytkownik usunięty

:)

Uznam to za całkiem udany żart. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5

dołączam. Jak można być takim... .... ignorantem, ot montaż, gra aktorów, troszeczkę animacji, nic wielkiego. Jesteś jakiś dziwny, czyli według ciebie, np w filmie Iron Man (2008), główny bohater latał, strzelali do niego z prawdziwej amunicji i to co jest w filmie to zapis jego prawdziwych przeżyć uwiecznionych na filmie za pomocą kamery na żywca... podobnie pewnie jak i tu, zrobili z niego niewidzialnego, bo przecież był niewidzialny. Człowieku nie pisz takich głupot bo jeszcze ktoś ci uwierzy, że jesteś....

djiraq

Jak można być takim ignorantem i nie zauważyć, że gościu robi sobie jaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones