Arnold Vosloo

7,5
4 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Vosloo

Jest identyczny! Myślałem, że to jedna i ta sama osoba. Dzisiaj się dowiedzałem, że to on grał w Mumii i Agencie Cody Banks. Szok.

Kung_Fu_Master

ja jak pierwszy raz mumie ogladalam to bylam przekonana ze to ten aktor co gral w Titanicu:)

Kung_Fu_Master

Hehe Arnold Vosloo jest świetnym aktorem - do tego prawie zawsze łysym :)
Natomiast Billy Zane własciwie mógłby należeć do czołówki najprzystojniejszych - ale facet łysieje, więc wpadł na taki prosty pomysł, by strzyc się na łyso (się mu nie dziwię zresztą). Ja jak po raz pierwszy zobaczyłem Zane'a na łyso (a znałem go z poprzednich ról), to od razu miałem skojarzenia z Arnoldem :)
pozdro

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

dokładnie :D:D myslalem ze to Tylko ja jestem pokrecony i mam cos z oczami bo tez przez dloogi czas myslem ze to Billy Zane ze Snajpera jednak kiedy zobaczylem Nieuchwytny Cel z Van Dammem brat mnie uswiadomil :D:D

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

dokładnie :D:D myslalem ze to Tylko ja jestem pokrecony i mam cos z oczami bo tez przez dloogi czas myslem ze to Billy Zane ze Snajpera jednak kiedy zobaczylem Nieuchwytny Cel z Van Dammem brat mnie uswiadomil :D:D

No co wy.....jest bardzo podobny, ale jest też wielka różnica.... :D:D:d

Kinia_Esz_

Niby widać podobieństwo,ale nie aż takie...Billy'ego Zane nigdy nie widziałam w filmach,ale poszperałam w internecie i podobieństwo faktycznie istnieje.Zane ma inny nos i usta i parę innych różnic.Wszystkich nie przytoczę,bo jest ich tyle co podobieństw,czyli raczej sporo:)

Kung_Fu_Master

Tak samo myślałam! I jak widziałam Mumie to byłam pewna że to jest Billy Zane a dopiero potem na Filmefie zobaczyłam że to Arnold. :)

Kung_Fu_Master

no dokładnie
Kurde teraz juz mam jasność. Oglądłem serial 24i w którymś z sezonów grał ten aktor... cały czas po głowie mi chodziło ze go znam z jakichś filmów, ale jak przejglądałem filmografie to nic mi jakoś nie pasowało. A teraz już wsyztko rozumiem - ON MI SIE Z ZANEM POMYLIł :):):)

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

looooool - wlasnie mumie obejzalem, i sie zdenerwowalem ze w obsadzie filmwebu ktos pominął zane'a :DDDDDDDDD

haha widzę że nie jetem jedynym ktory tych aktorów ze sobą pomylił ; gdyby grali braci w jakimś filmie to na pewno bylby to realistyczny film . Tak samo ciągle mi sie myla Chris Tucker z Chrisem Rockiem oraz Jeremy Piven z Jonem Favreau . pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones