Arnold Vosloo

7,5
4 296 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Vosloo

mimo ze jest 20 lat sarssy ode mnie to bardzo mi sie podoba:) po za tym jest dobrym aktorem. najbardziej podobala mi sie jego rola w dwoch czesciach mumii.

użytkownik usunięty
MAJANDRA

Zgadzam się z Tobą ! - "On" jest poprostu zajebis*** i ze wszystkich filmów które ogladałam z Arnoldem Vosloo w Mumi zagrał najlepiej !!!! Poprostu Kocham "go" !!!!!!!!! ehh... jestesze taki przystojny (w mumi) ehhhh...........

użytkownik usunięty

uwielbiam takich "mrocznych facetów", a to jego spojrzenie...

Oj tak tak tak, kto oglądał "Hard target" [a po naszemu "Nieuchwytny cel"] to wie :DDDDD [--) odwiedziny u Randalla: "Hello Randall, I didn't know you had a company..." MI BELLO ;DDDD no i najlepszy text w filmie "I don't get anrgy, I'm a professional" ;DD~~~~~] Arni jest wywalony w kosmos ;)~~

Udjat

Prawda!

MAJANDRA

Moim zdaniem to majprzystojniejszy facet pod słońcem, kiedy ujżałam go pierwszy raz w mumi myślałam że padne z wrażenia, ma ponad 40 lat, a jest przystojny jak cholera ma ciało jak 20-latek jest najseksowniejszym aktorem jakiego kiedykolwiek widziałam

160

Pikantny komentarzyk;)zgadzam się z nim w zupelności!Facet jest taki cudny,a jego uśmiech jest taki tajemniczy.To nie do wiary,że ma 46 lat.
Mając takie ciało!

Darkness95

szkoda tylko, ze nie zrobi takiej kariery jak Cruise czy Depp

major_xx

To wręcz dość dziwne

MAJANDRA

jego twarz hipnotyzuje (: tacy faceci mają powodzenie nawet w średnim wieku

katja_18

a myślałam, że tylko ja mam na Niego fazę :D no, fajny jest, fajny... Teraz już trochę widać, że to 50latek, ale 10 lat temu, w Mumii- mega Ciacho ;) Teraz to już musiałby nadrabiać charakterem, ale i tak jest boski :)

martynique_90

magia oczu (: wydaje mi się że najważniejsze są oczy

katja_18

i sposób bycia :D Taki mroczny odludek zawsze + :D Matko, ten temat powinni polecać wszystkim którzy nie potrafią znaleźć partnerki. haha :D

martynique_90

buhaha to jest zbyt odrealnione na tą codzienną szarość

katja_18

:( muszę się więc napić.... haha :D ;)

martynique_90

najlepiej zmieszaj (:

katja_18

najlepiej to ja się przelecę do tej Pretorii... to już trzeci facet z tego kraju, który mi się podoba. Pretoria leży gdzieś na końcu świata, istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie z tego względu mogą istnieć tam jakieś zaburzenia i każdy facet wygląda jak Vosloo (marzy) hahaha :D

martynique_90

mam mu też za złe, że nie ma dzieci... gdyby się wcześniej postarał, to jego syn (musiałby być syn) byłby teraz odrobinkę młodszy ode mnie. eh :)

martynique_90

buhhaha no zabawnie podróż dla faceta, wyprawa na polowanie

katja_18

jak do Paryża leci się oglądać wierzę, jak do Egiptu piramidy, tak ja poleciałabym do Pretorii pooglądać sobie facetów... :D Poza tym, tam mają teraz ciepło! No i w Afryce akurat jeszcze nie byłam ;) (Afryka=polowanie, wiadomo). Czy bym jednak kogoś upolowała.. cóż. Niestety taki facet w końcu się zacznie odzywać i poruszy z miejsca, a żeby czar nadal trwał musi mieć jeszcze inne zalety poza zgrabną twarzą. O takich to akurat znacznie trudniej. Co nie zmienia faktu, że popatrzeć i powzdychać sobie mogę :D

martynique_90

coś w tym jest zaobserwowałam, można zostać oskarżonym o damski szowinizm

martynique_90

Ale z ciebie płytka ku..ewka :)

Zawsze miałem duże powodzenie, ale irytowało mnie i gardziłem tym, że kobiety najgorzej traktują wartościowych facetów,
a są łatwe dla przystojnych lub zamożnych lub przebojowych mimo, że tacy traktują kobiety najbardziej przedmiotowo.


Kobiety najłatwiejsze są dla najpłytszych facetów -
przystojnych lub zamożnych lub przebojowych, którzy:
-najbardziej bajerują kobiety
-zaliczają najwięcej kobiet
-traktują je jak zabawki do seksu
-okłamują
-zdradzają
-są nijacy, najpłytsi

A kobiety:
-takimi się zachwycają, bo ktoś przystojny lub zamożny lub przebojowy
-takim najłatwiej dają seks, miłość, związek
-z takimi godzą się na seks bez zobowiązań
-z takimi godzą się na seks licząc na związek i są wykorzystane
-nie chcą starań, wolą po stokroć wybrać same płytkiego faceta,
który im się podoba niż mieć starania wartościowszego, który im się nie podoba
-przez takich są okłamywane i zdradzane
-gdy mają wartościowszych facetów same okłamują i zdradzają

Prawie każda kobieta na świecie jest najłatwiejsza dla najpłytszych facetów.

Kobiety nie oceniają po przeszłości facetów. Dlaczego ?
Dobrze wiedzą, że przystojni lub zamożni lub przebojowi to trzy typy facetów,
którzy najwięcej zaliczają kobiet i traktują kobiety najbardziej przedmiotowo.
Wiedzą też, że największa szansa, że ją też potraktują przedmiotowo lub w przyszłości będą zdradzać, a mimo to najchętniej z takimi wolą ryzykować poznanie i najłatwiej takim dają seks czy miłość.

Same też nie chcą być oceniane po przeszłości, bo nie chcą być oceniane jako dziwki., że najgorzej traktują wartościowszych, a są łatwe dla najpłytszych facetów (zamożnych/przebojowych/przystojnych).
Że z takimi godziły się na seks bez zobowiązań.
Że z takimi godziły się na seks licząc na związek i były wykorzystane.
Że dawały się takim na tacy.
Że przez takich były okłamywane i zdradzane.
Bo te fakty o przeszłości powiedzą facetowi dużo o kobiecie, że w drodze selekcji naturalnej najgorzej traktowały wartościowych, a były łatwe dla najpłytszych facetów, którzy traktują przedmiotowo kobiety więc kobieta jest próżna, płytka, egoistyczna.


Mnóstwo płytkich facetów pada do stóp kobietom pięknym i jest z byle jaką pustą ładną lalą i nie mają wymagań, gdy nie jest inteligentna, wartościowa, że jest egoistką, materialistką, wariatką, że nie ma żadnych pasji i hobby, że nie jest zgodna, że nie jest spójna i godna zaufania, że ma złą przeszłość itp

Co jest najbardziej atrakcyjne dla kobiet:
Na 100% nie wygląd. Przystojni mają powodzenie, ale nie największe.
Najwięcej kobiet zaliczają:
sławni > przebojowi > zamożni > przystojni > faceci bez tych atutów
Kobiety najłatwiejsze są dla:
sławnych > przebojowych > zamożnych > przystojnych > facetów bez tych atutów

Więc nie chodzi im aż tak bardzo o wygląd jak o bezpieczeństwo, męski przebojowy charakter czy emocje.
Z tym, że zamożny czy przystojny nie musi wiele, może być byle jaki, a jakieś chętne samice same się znajdą i dają na tacy.
O sławnych same kobiety się starają.
Natomiast przebojowi mężczyźni nie muszą mieć wyglądu dobrego wyglądu czy kasy,
ale to, że mają większe powodzenie od statystycznego zamożnego czy przystojnego mężczyzny wynika, że dają z siebie dużo więcej, by mieć większe powodzenie od zamożnych czy przystojnych i muszą mieć dużo bardziej atrakcyjniejszą osobowość nad którą musieli poświęcić trochę swojego życia.

returner

przeczytałam pierwsze i ostatnie zdanie :) Powinieneś się leczyć, od razu jakość życia Ci się poprawi :) Buziaki czubku :*

katja_18

Tylko mu pozazdrościć!

MAJANDRA

To ja dołączę się do ogólnego zachwytu i też powiem, że jest BOSKI!!! A w dwóch częściach Mumii był po prostu cudowny, jak go oglądam to mi normalnie serce skacze :-)

MAJANDRA

Popieram!

MAJANDRA

Pomimo, że jesteś 20 lat młodsza, wydajesz się boska na miniaturce ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones