Chevy Chase

Cornelius Crane Chase

8,1
8 526 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chevy Chase
użytkownik usunięty
Marek32

Moim zdaniem typowy amerykański komik. Czyli kompletnie nieśmieszny. Jednak europejska szkoła aktorska stawia bardziej na mimikę. Vide Luis de Funes. Gdy Chase przestał grać Grizłolda, wszystko się skończyło. Zagrał nawet w jakimś thrillerze sensacyjnym (film nawet mi się podobał, ale było to ....ooooo... nie pamiętam kiedy) i zniknął. Amerykanie mają w ogóle inne poczucie humoru. Ich komedia jakoś mnie nie śmieszą. Dla nich śmieszyć musi być scenariusz. Europa stawiał zawsze na gagi i absurd.

Za to był kiedyś taki film z Henrym Fondą "Przeżyć w NY", czy jakoś tam. Film naprawdę znakomity i śmieszny.

Coś w tym jest, ale za wyjątkiem Nielsena, bo on śmieszy mnie zawsze, a najbardziej kiedy w gagu jest taki niby poważny, ta mimika, spojrzenia, mistrz

użytkownik usunięty
Marek32

Nielsen to faktyczna zupełnie inna sprawa w amerykańskim kinie. Mistrz niedorzecznych sytuacji.

ale może dlatego, ze pochodzi z Kanady, nie wiem, ale faktem jest że on mnie śmieszy za każdym razem, choć znam te filmy na pamięć

użytkownik usunięty
Marek32

No tak, Kana to taka Anglia leżąca za Oceanem. Wszystko jasne. Bryan Adams też tworzy jak Anglik, a jest z Kanady.

użytkownik usunięty

Cholera, nie "Kana", lecz :"Kanada". Maj folt. Kana to w Galilei.

Też prawda:)

Marek32

Ja nazwałbym go "przyjemnym" bo jego filmy może nie rozśmieszają do rozpuku, ale ogólnie są zabawne i przyjemnie sie je ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones